< Konkurs „Z ekologią na Ty” – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Konkurs „Z ekologią na Ty”

Umknęło naszej uwadze ważne wydarzenie – 7 czerwca 2018 r. po raz dziesiąty gościliśmy w naszej szkole finalistów Miejskiego Konkursu Ekologicznego „Z ekologią na Ty”. W konkursie rywalizowało 12 trzecioklasistów z 6 bytomskich szkół. Wszyscy wykazali się niezwykłą wiedzą z zakresu ekologii.
Zwycięstwo wywalczyła drużyna z naszej szkoły: Ignacy Owoc i Jakub Cygan, II miejsce przypadło drużynie z SP 5, a trzecie z SP 54.
Serdecznie dziękujemy naszym fantastycznym sponsorom; wymieńmy ich: Wydział Inżynierii Środowiska UM w Bytom, Tonsmeier Południe Sp.z o.o. z Rudy Śląskiej , Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne, Biuro Promocji Bytomia oraz Piekarnia Tadeusz Kwapisz!
Dziękujemy za wsparcie, udział i zapraszamy za rok!!!
Posted in wszystkie | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.