< Wyniki egzaminu gimnazjalnego – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Wyniki egzaminu gimnazjalnego

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna udostępniła wyniki śląskich gimnazjów.  W stawce 723 śląskich szkół nasi uczniowie zajęli odpowiednio:

8(!) lokatę z matematyki, 30. z egzaminu obejmującego przedmioty przyrodnicze (biologia, chemia, fizyka, geografia). Do tej pory żaden z roczników w historii naszej szkoły nie uzyskał tak wysokich lokat z wymienionych egzaminów. Podobnie wysokie lokaty, aczkolwiek te zdarzały się już w poprzednich latach, odnotowaliśmy z języka angielskiego, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym nasi uczniowie zajęli 32. miejsce. Wyniki z języka polskiego i historii, także lokują naszych uczniów w pierwszej pięćdziesiątce.

Raz jeszcze gratulujemy naszym tegorocznym absolwentom.

Posted in wszystkie | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.