< Za nami IX Miejski Konkurs Ekologiczny 2017 – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Za nami IX Miejski Konkurs Ekologiczny 2017

30 maja 2017 r. w naszej szkole odbył się IX Miejski Konkurs Ekologiczny „Z ekologią na Ty”. W 10 zadaniach konkursowych rywalizowały ze sobą 2-osobowe drużyny uczniów klas trzecich z 6 bytomskich szkół podstawowych: SP nr 3, SP nr 37, SP nr 44, SP nr 46, SP nr 54 i SP STO.
Zwycięstwo wywalczyli uczniowie naszej szkoły: Mikołaj Pakuła i Leon Szubert. II miejsce przypadło drużynie z SP 37, a III – ex aequo drużynom z SP 46 i SP 54.
Wszyscy uczestnicy wykazali się niemałą wiedzą ekologiczną, którą oceniało jury w składzie: pani Violetta Niesler (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej) oraz pan Waldemar Żyła (kustosz Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu).

Nagrody w konkursie ufundowali: miasto Bytom, Tönsmeier Południe, BPK, Piekarnia Tadeusz Kwapisz.

Posted in wszystkie | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.