< Mali Globtroterzy są wśród nas! – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Mali Globtroterzy są wśród nas!

W środę, 10 maja, dwójka naszych uczniów, Liliana Krzywiecka z 5a oraz Adam Korcz z 6a, wzięli udział w finale konkursu „Mały Globtroter” dla szkół podstawowych. Lila i Adam musieli stać się ekspertami na temat Szkocji, żeby przejść bardzo trudne eliminacje do finału. W finale najlepsi uczniowie ze szkół w Bytomiu zostali zaproszeni na wirtualną wycieczkę do Szkocji, podczas której musieli oni rozwiązywać różne zadania, mające na celu sprawdzenie ich wiedzy na tematy związane z kulturą, geografią i realiami tego kraju. Naszym uczniom gratulujemy serdecznie miejsca 5 i zazdrościmy wiedzy.

http://malyglobtroter.pl.tl/KONKURS.htm

Posted in sukcesy, wszystkie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.