< Nasi mistrzowie z klas 4-6 – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Nasi mistrzowie z klas 4-6

Jeśli chodzi o naszych mistrzów Mistrzostw Szkoły w Lekkoatletyce, to poniżej publikujemy listę:

4-6 SP

DZIEWCZĘTA

Bieg na 40m

I miejsce Oliwia Poterejko 7,01

II miejsce Natalia Machura 7,31

III miejsce Katarzyna Lidke 7,33

IV miejsce Kinga Walczak 7,40

V miejsce Oliwia Tomalska 7,52

VI miejsce Victoria Wotzka 7,55

VII miejsce Zuzanna Koćwin 7,58

VIII miejsce Joanna Dziubosz 7,60

IX miejsce Madgalena Stan 7,63

X miejsce Lilia Krzywiecka 8,03

XI miejsce Zuzanna Flak 8,13

XII miejsce Alicja Korkosz 8,28

XIII miejsce Maja Musil 8,49

XIV miejsce Ola Głogowska 8,70

XV miejsce Paulina Mleczko 8,71

XVI miejsce Emilia Przybyłek 9,56

Bieg na 360m

I miejsce Kinga Walczak 1:19,95

II miejsce Katarzyna Lidke 1:24,05

III miejsce Natalia Machura 1:26,97

IV miejsce Oliwia Poterejko 1:28,42

V miejsce Zuzanna Koćwin 1:29,15

VI miejsce Joanna Dziubosz 1:32,26

VII miejsce Wiktoria Wotzka 1:1:34,30

VIII miejsce Oliwia Tomalska 1:37,13

IX miejsce Alicja Korkosz 1:37,74

X miejsce Lilia Krzywiecka 1:38,74

XI miejsce Ola Głogłowska  1:43,60

XII miejsce Magda Stan 1:43,89

XIII miejsce Paulina Mleczko 1:47,74

XIV miejsce Maja Musil 1:52,60

XV miejsce  Zazanna Flak 1:52,42

XVI miejsce  Emilka Przybyłek 1:58,76

Rzut piłą lekarską 1kg przodem zza głowy

I miejsce Victoria Wotzka 5,70

II miejsce Magdalena Stan 5,43

III miejsce Katarzyna Lidke 5,00

IV miejsce Joanna Dziubosz 4,60

V miejsce Kinga Walczak 4,60

VI miejsce Zuzanna Koćwin 4,08

VII miejsce Ola Głogowska 3,95

VIII miejsce Ala Korkosz 3,80

IX miejsce Paulina Mleczko 3,70

IX miejsce Maja Musil 3,70

XI miejsce Lilia Krzywiecka 3,60

XII miejsce Oliwia Poterejko 3,57

XIII miejsce Natalia Machura 3,50

XIV miejsce Emilia Przybyłek 3,10

XV miejsce Zuzanna Flak 2,70

XVI miejsce Oliwia Tomalska 2,50

Skok w dal z miejsca z odbicia obunóż

I miejsce Kinga Walczak 1,84

II miejsce Katarzyna Lidke 1,83

III miejsce Magdalena Stan 1,77

IV miejsce Oliwia Poterejko 1,73

V miejsce Natalia Machura 1,70

VI miejsce Zuzanna Koćwin 1,60

VII miejsce Victoria Wotzka 1,50

VIII miejsce Ola Głogowska 1,43

IX miejsce Joanna Dziubosz 1,40

IX miejsce Oliwia Tomalska 1,40

IX miejsce Ala Korkosz 1,40

XII miejsce Lilia Krzywiecka 1,35

XIII miejsce Zuzanna Flak 1,34

XIV miejsce Paulina Mleczko 1,32

XV miejsce Maja Musil 1,10

XVI miejsce Emilia Przybyłek 1,10

CHŁOPCY

Bieg na 40m

I miejsce Adam Korcz 6,98

II miejsce Dawid Wawrzkiewicz 7,01

III miejsce Kacper Samek 7,12

Bieg na 360m

I miejsce Franek Jędrzejewski 1:17,08

II miejsce Michał Filipczyk 1:17,10

II miejsce Felek Pastuszka 1:17,10

Rzut piłeczką palantowa

I miejsce Michał Lenart 7,90

II miejsce Dawid Wawrzkiewicz 6,80

III miejsce Mateusz Filipczyk 6,60

IV miejsce Franek Jędrzejewski 6,00

Skok w dal z miejsca z odbicia obunóż

I miejsce Dawid Wawrzkiewicz 1,98

II miejsce Michał Lenart 1,95

III miejsce Felek Pastuszka 1,90

Posted in wszystkie | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.