< Mistrzostwa Szkoły w Łyżwiarstwie 2015/16 – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Mistrzostwa Szkoły w Łyżwiarstwie 2015/16

Za nami ciepłe jak bułeczki w piekarni Mistrzostwa Szkoły w Łyżwiarstwie 2015/16. Emocji było moc, a nawet jeszcze więcej. Zawody odbyły się w kategoriach 1 i 2 okrążenia, oto listy wszystkich uczestników:

Dziewczęta 2-3SP

1 okrążenie

Lp. Imię i nazwisko czas
1. Oliwia Tomalska 25,62
2. Wiktoria Rusin 26,30
3. Zuza Koćwin 26,90
4. Marta Naczeńska 28,70
5. Ola Głogowska 28,80
6. Oliwia Poterejko 37,96
7. Amelia Jamroz 44,71

2 okrążenia

Lp. Imię i nazwisko czas
1. Wiktoria Rusin 41,75
2. Oliwia Tomalska 41,77
3. Zuza Koćwin 50,58
4. Marta Naczeńska 55,89
5. Ola Głogowska 1:10,28
6. Oliwia Poterejko 1:12,51
7. Amelia Jamroz 1:38,61

Chłopcy 2-3SP

2 okrążenia

Lp. Imię i nazwisko czas
1. Patryk Siwecki 51,10
2. Tomek Nierychło 52,58
3. Wiktor Kapłoński 56,40
4. Michał Draus 56,56
5. Bartek Brylski 56,78
6. Max Mikosiński 58,89
7. Michał Żytniewski 1:02,30
8. Piotr Brzęczek 1:10,88
9. Jaś Kwapisz 1:20,87
10. Adam Chomiuk 1:23,34
11. Wiktor Prajs 1:23,70
12. Mikołaj Pakuła 1:24,83
13. Wojtek Dudziński 1:29,10
14. Antek Sułkowski 1:45,45
15. Leon Szubert 2:03,11
16. Antek Daraż 3:20,80

1 okrążenie

Lp. Imię i nazwisko czas
1. Tomek Nierychło 25,90
2. Patryk Siwecki 26,09
3. Bartek Brylski 26,89
4. Wiktor Kapłoński 27,63
5. Michał Draus 32,87
6. Piotr Brzęczek 34,76
7. Wiktor Prajs 37,10
8. Jaś Kwapisz 37,50
9. Adam Chomiuk 39,94
10. Wojtek Dudziński 40,98
11. Max Mikosiński 41,42
12. Mikołaj Pakuła 47,71
13. Antek Sułkowski 47,80
14. Michał Żytniewski 48,40
15. Leon Szubert 52,80
16. Antek Daraż 1:37,20

Dziewczęta 4-6SP

1 okrążenie

Lp. Imię i nazwisko Czas
1. Laura Well 21,99
2. Karolina Ostańska 22,06
3. Natalia Machura 22,88
4. Kinga Walczak 23,15
5. Kasia Lidke 23,28
6. Joasia Dziubosz 25,37
7. Paulina Koj 25,38
8. Oliwia Morawiec 26,19
9. Anita Słodczyk 26,20
10. Emilia Sobolewska 26,85
11. Marta Zyzik 27,20
12. Martyna Prajs 27,30
13. Paulina Mleczko 27,80
14. Monika Błaszczyk 30,66
15. Alicja Korkosz 31,60
16. Lilia Krzywiecka 36,46
17. Victoria Wotzka 38,90

2 okrążenia

Lp. Imię i nazwisko Czas
1. Karolina Ostańska 41,45
2. Laura Well 41,72
3. Kinga Walczak 43,90
4. Natalia Machura 43,95
5. Kasia Lidke 45,90
6. Emilia Sobolewska 48,14
7. Joasia Dziubosz 48,49
8. Paulina Koj 51,90
9. Oliwia Morawiec 52,02
10. Martyna Prajs 53,44
11. Alicja Korkosz 55,20
12. Anita Słodczyk 55,26
13. Marta Zyzik 55,30
14. Monika Błaszczyk 59,26
15. Paulina Mleczko 1:07,10
16. Victoria Wotzka 1:17,16
17. Lilia Krzywiecka 1:20,80


Chłopcy4-6SP

2 okrążenia

Lp. Imię i nazwisko Czas
1. Dawid Wawrzkiewicz 31,07
2. Nikodem Pasieka 38,23
3. Kajtek Zamykal 43,96
4. Felek Pastuszka 44,05
5. Marcel Słota 43,97
6. Jakub Dębicki 44,10
7. Szymon Poterejko 44,78
8. Paweł Gawroński 44,90
9. Jan Kinczyk 47,20
10. Mateusz Filipczyk 49,60
11. Franek Jędrzejewski 49,02
12. Olek Wloczek 51,16
13. Piotr Mołodij 51,20
14. Kacper Samek 52,40
15. Igor Kamiński 53,69
16. Jakub Motyka 1:03,20
17. Ignaś Kapołka 1:03,47
18. Adam Korcz 1:30,17
19. Karol Rusecki 1:36,63
20. Jakub Frania 2:00,66

1 okrążenie

Lp. Imię i nazwisko Czas
1. Dawid Wawrzkiewicz 16,92
2. Nikodem Pasieka 19,35
3. Marcel Słota 20,97
4. Paweł Gawroński 21,91
5. Szymon Poterejko 22,02
6. Jakub Dębicki 22,03
7. Mateusz Filipczyk 22,26
8. Felek Pastuszka 23,15
9. Franek Jędrzejewski 24,10
10. Jan Kinczyk 24,15
11. Kacper Samek 24,86
12. Igor Kamiński 25,45
13. Piotr Mołodij 26,00
14. Olek Wloczek 26,70
15. Kajtek Zamykal 28,10
16. Ignaś Kapołka 30,23
17. Jakub Motyka 31,10
18. Adam Korcz 39,92
19. Karol Rusecki 50,35
20. Jakub Frania 1:12,05

Posted in wszystkie | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.