< Matematyczny sukces Kuby – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Matematyczny sukces Kuby

Jakub Pańczyk z II gimnazjum zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. To nie pierwszy matematyczny sukces naszego ucznia – przypominamy, że w klasie VI Kuba był laureatem konkursu dla uczniów szkół podstawowych, dzięki czemu nie pisał sprawdzianu szóstoklasisty.

Trzymamy kciuki, by i tym razem dobra passa nie opuszczała naszego ucznia i by z etapu rejonowego dostał się do wojewódzkiego. Jak na razie Kuba pod okiem pani Antoniny Kalarus przygotowuje się do kolejnych zmagań. Trzymamy za niego kciuki i  liczymy na niego :) .

Posted in sukcesy, wszystkie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.