< Gala 2015 była wieeelkim sukcesem – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Gala 2015 była wieeelkim sukcesem

Wspaniałe widowisko, zdumiewające choreografie, piękne głosy, pozytywna energia – tak najkrócej można podsumować Galę 2015, która 11 grudnia odbyła się w Bytomskim Centrum Kultury. Tegoroczny musical luźno oparty był na książce „W 80 dni dookoła świata” J. Verne’a; ale nie zabrakło w nim też odrobinki improwizacji. Cośmy w tym roku obejrzeli? Czego słuchaliśmy?

Ano:

poloneza „Bóg się rodzi” w wykonaniu kl. V; „Let it’s snow” i tańca ze świątecznymi stroikami i lampionami (II sp); tańca pingwinków (Ib – sp); meksykańskiej „Mammacity” (IV); tańców włoskiego (I gim), żydowskiego (III sp), bawarskiego (VI sp), nowozelandzkiego (II gim); „Waka waka” (III gim). Oprócz tego były duety i chórki – „Czy znów nastanie świt?”, „Maahi ve”, „O sole mio”, „Hava nagila”, „Feliv Navidad”  i „We are the world”.

To łącznie półtorej godziny wspaniałej rozrywki.

Dodajmy jeszcze, że za ułożenie poszczególnych układów tanecznych w klasach IV-VI SP oraz I i III gimnazjum odpowiedzialni byli wychowawcy klas, za przygotowanie taneczne klas I-III SP i II gim. pani Bożena Gawęcka (która przygotowała także chórek i gitarzystów!), za scenariusz panie Joanna Klimas i Bożena Wojtysiak oraz pan Alan Misiewicz. Pani Klimas przygotowała także międzyklasową grupę tańca Bollywood. W organizację prób zaangażowani byli nie tylko czuwający nad wszystkim wychowawcy, ale także pozostali nauczyciele.
Dziękujemy i gratulujemy twórcom oraz artystom!

Koniec i bomba. Kto nie był wczoraj z nami, ten trąba :-)

Koniecznie odwiedźcie naszą stronę na Faceobooku – znajdziecie tam masę zdjęć!

Posted in imprezy, wszystkie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.