< W szkole uczą się nie tylko uczniowie – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

W szkole uczą się nie tylko uczniowie

Nauczyciele także! Wczoraj Rada Nauczycieli naszej szkoły uczestniczyła w szkoleniu z OK, czyli oceniania kształtującego. Jego elementy, takie jak nacobezu, informacja zwrotna, metodniki czy patyczki już są stosowane na naszych lekcjach, ale chcemy, by w naszej szkole było jeszcze więcej OK.

Szkolenie odbyło się w ramach programu Szkoła Ucząca się (szczegóły: http://sus.ceo.org.pl). W jego trakcie nauczyciele m.in. pracowali w zespołach przedmiotowych i w parach oraz wcielali się w rolę uczniów, uczestniczących w lekcji historii o demokracji ateńskiej. Ponieważ szkolenie trwało od 15:00 do 20:00, prosimy dziś uczniów o wyrozumiałość – nauczyciele mogą być trochę mniej przygotowani ;) .

Posted in wszystkie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.