< Najmłodsi mistrzowie pływania – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Najmłodsi mistrzowie pływania

Klasa I i klasy II-III też miały swoje zawody pływackie! W końcu oni też pilnie uczą się i doskonalą technikę pływania na zajęcia wf na basenie.

Poniżej przedstawiamy pełną klasyfikację zawodników. Zdjęcia wszystkich zdobywców miejsc na podium można obejrzeć na naszym Facebooku.

Mistrzostwa szkoły w pływaniu klas II-III SP 08.06.2015r.

Dziewczęta

25 m stylem dowolnym

Miejsce Imię i Nazwisko Czas
I Joasia Dziubosz 24,07
II Magda Stan 33,04
III Zuza Koćwin 38,28
IV Maja Musil 41,37
V Ola Głogowska 44,41
VI Oliwia Poterejko 45,08
VII Emilka Przybyłek 1:07,95

25 m stylem grzbietowy

Miejsce Imię i Nazwisko Czas
I Joasia Dziubosz 28,15
II Magda Stan 31,01
III Maja Musil 37,91
IV Zuza Koćwin 38,10
V Oliwia Poterejko 45,08
VI Ola Głogowska 59,77
VII Emilka Przybyłek 1:20,20

Chłopcy

25 m stylem dowolnym

Miejsce Imię i Nazwisko czas
I Olek Wloczek 26,12
II Kacper Samek 26,24
III Max Mikosiński 28,34
III Jakub Dębicki 28,34
V Kuba Kasprzyk 30,29
VI Bartek Brylski 31,93
VII Michał Draus 31,97
VIII Michał Filipczyk 32,77
IX Tymek Młyńczak 41,43
X Wiktor Kapłoński 48,00
XI Igor Przybyłek 1:10,70

25m stylem grzbietowym

Miejsce Imię i Nazwisko czas
I Kacper Samek 28,45
II Bartek Brylski 29,09
III Olek Wloczek 29,10
III Michał Draus 29,79
V Kuba Dębicki 33,02
VI Michał Filipczyk 37,36
VII Kuba Kasprzyk 37,58
VIII Max Mikosiński 38,46
IX Tymek Młyńczak 46,11
X Wiktor Kapłoński 47,64
XI Igor Przybyłek 1:20,17

Mistrzostwa klasy I SP w pływaniu

11.06.2015 r.

Dziewczęta

20 m stylem dowolnym

miejsce Imię i nazwisko czas
I Wiktoria Rusin 24,76
II Julia Stan 27,97
III Marta Naczyńska 28,44
IV Amelia Jamroz 43,44

20 m stylem grzbietowym

miejsce Imię i nazwisko czas
I Julia Stan 30,74
II Wiktoria Rusin 30,80
III Marta Naczyńska 38,00
IV Amelia Jamroz 41,02

Chłopcy

20 m stylem dowolnym

miejsce Imię i nazwisko czas
I Patryk Siwiecki 21,00
II Wojtek Dudziński 27,54
III Tomek Nierychło 28,01
IV Michał Żytniewski 31,66
V Filip Mruk 32,55
VI Mikołaj Pakuła 43,08
VII Antek Daraż 45,56
VIII Oskar Padykuła 58,36
IX Piotr Brzęczek Dysk.

20 m stylem grzbietowym

miejsce Imię i nazwisko czas
I Patryk Siwiecki 28,55
II Piotr Brzęczek 30,22
III Filip Mruk 32,55
IV Wojtek Dudziński 34,37
V Tomek Nierychło 38,89
VI Oskar Padykuła 42,91
VII Michał Żytniewski 43,74
VIII Antek Daraż 46,20
IX Mikołaj Pakuła 1:07,37

Posted in imprezy, nasze konkursy, sport, sukcesy, wszystkie, zdrowie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.