< Finalista w Szkole Marzeń – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Finalista w Szkole Marzeń

W tym roku szkolnym przez biura posłów i senatorów w całej Polsce organizowany był konkurs ph. „Szkoła Marzeń”. Uczniowie wszystkich typów szkół mogli przesyłać na konkurs prace plastyczne i literackie.

Z naszej szkoły na konkurs wpłynęło ponad 30 prac w obu kategoriach, z klas IV-VI i I-III gimnazjum. W piątek, podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, uczniom wyróżnionym w Bytomiu wręczone zostały dyplomy gratulacyjne.

Mieliśmy też finalistę etapu ogólnopolskiego! Jakub Pańczyk (I g), dzięki swojej pracy plastycznej wykonanej pod kierunkiem p. Magdaleny Nazarkiewicz, wraz z innymi finalistami z Bytomia uczestniczył w uroczystym finale konkursu, który odbył się 15 czerwca 2015 w Warszawie, w siedzibie Sejmu i Senatu RP. Nagrodą była właśnie ta wycieczka, w ramach której finaliści zwiedzili sale, do których zwyczajne wycieczki szkolne nie mają wstępu (m.in. salę Senatu RP). Kuba otrzymał też dyplom finalisty i upominki z logo Senatu RP.

Dodamy, że wielu uczniów, opisujących Szkołę Marzeń, opisywało… Szkołę Społeczną w Bytomiu! Cieszymy się, że spełniamy marzenia uczniów :) .

Posted in sukcesy, wszystkie, wycieczki | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.