< Nowy sposób uczenia się słówek w naszej szkole… – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Nowy sposób uczenia się słówek w naszej szkole…

„Dzięki tej aplikacji słówka szybciej wchodzą do głowy”. To opinia uczniów, którzy jako pierwsi wypróbowali działanie aplikacji Insta.Ling.

Przypominamy, że uczniowie naszego gimnazjum mogą uczyć się angielskich słówek w nietuzinkowy sposób. Zamiast tradycyjnego „wkuwania” przed sprawdzianem, mogą oni bez wysiłku przyswajać słówka pracując systematycznie, ale za to tylko przez kilka minut dziennie. A wszystko za sprawą aplikacji Insta.Ling.

Korzystanie z niej polega na systematycznym rozwiązywaniu krótkich quizów opartych na słówkach z lekcji. Program zbiera informacje na temat prawidłowych odpowiedzi i błędów związanych z każdym słówkiem i dostosowuje poziom trudności do każdego ucznia indywidualnie. Pojedyncza sesja trwa od kilku do kilkunastu minut. Zarówno rodzice jak i nauczyciele mają wgląd w raporty z postępów dzieci. Korzystanie z programu oczywiście jest darmowe, a regularna praca jest nagradzana pozytywnymi ocenami. Serdecznie zachęcamy do pracy z tą aplikacją. Naprawdę warto!

Wszelkie informacje można znaleźć tutaj:
https://instaling.pl/instaling.php

Posted in ciekawe lekcje, wszystkie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.