< Wyniki Mistrzostw Szkoły w pływaniu – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Wyniki Mistrzostw Szkoły w pływaniu

Po serii zawodów miejskich i okręgowych przyszła pora na zawody szkolne, w których wszyscy mogą się sprawdzić. Ważne jest to, że nie liczy się jedynie to, kto stanął na szkolnym podium, ale także czy poprawił swój ubiegłoroczny wynik i dał z siebie wszystko.

Gratulujemy wszystkim uczniom! Poniżej pełna klasyfikacja.

Mistrzostwa Szkoły w pływaniu 22.04.2015r.

Dziewczęta

styl dowolny

miejsce Imię i nazwisko czas
I Jennifer Sadowska 38,00
II Aleksandra Kołodziej 39,16
III Julia Kaniuka 42,85
IV Karolina Ostańska 48,30
V Monika Błaszczyk 50,30
VI Julia Ćwiek 52,79
VII Natasza Dynaś 55,70
VIII Małgosia Machnik 56,40
IX Viktoria Wotzka 59,74
X Sara Lidke 59,75
XI Paulina Mleczko 1:00,10
XII Emilia Sobolewska 1:01,70
XIII Kinga Walczak 1:02,68
XIV Laura Well 1:05,06
XV Paulina Koj 1:05,37
XVI Marta Zyzik 1:08,30
XVII Kasia Lidke 1:09,80
XVIII Alicja Kokosz 1:13,94
XIX Martyna Prajs 1:15,08
XIX Oliwia Morawiec 1:30,61
XX Natalia Machura 1:31,20

styl grzbietowy

miejsce Imię i nazwisko czas
I Aleksandra Kołodziej 44,90
II Jennifer Sadowska 47,20
III Monika Błaszczyk 55,00
IV Julia Kaniuka 58,10
V Karolina Ostańska 58,99
VI Julia Ćwiek 59,50
VII Sara Lidke 1:02,72
VIII Natasza Dynaś 1:04,37
IX Viktoria Wotzka 1:05,30
X Marta Zyzik 1:06,68
XI Laura Well 1:07,73
XII Małgosia Machnik 1:07,80
XIII Paulina Mleczko 1:10,00
XIV Emilia Sobolewska 1:11,29
XV Alicja Kokosz 1:12,54
XVI Kinga Walczak 1:15,90
XVII Natalia Machura 1:19,79
XVIII Martyna Prajs 1:22.60
XIX Paulina Koj 1:30,61
XX Kasia Lidke 1:30,90
XXI Oliwia Morawiec 1:38,58

styl klasyczny

miejsce Imię i nazwisko czas
I Aleksandra Kołodziej 45,50
II Julia Kaniuka 47,90
III Jennifer Sadowska 51,85
IV Natasza Dynaś 55,45
V Karolina Ostańska 56,40
VI Laura Well 1:10,29
VII Sara Lidke 1:10,55
VIII Kinga Walczak 1:15,48
IX Paulina Mleczko 1:20,29
X Kasia Lidke 1:21,38
XI Paulina Koj 1:22,82
XII Natalia Machura 1:23,55
XIII Monika Błaszczyk 1:23,75
XIV Małgosia Machnik 1:23,88
XV Viktoria Wotzka 1:26,00
XVI Oliwia Morawiec 1:31,68
XVII Alicja Kokosz 1:32,10
XVIII Martyna Prajs 1:48,84
XIX Marta Zyzik 1:52,00
XX Julia Ćwiek dyskwa.
XX Emilia Sobolewska dyskwa.

Chłopcy

styl dowolny

miejsce Imię i nazwisko czas
I Oliwier Mruk 37,70
II Nikodem Pasieka 38,50
III Wojtek Wilk 39,30
IV Kamil Kozak 46,00
V Miłosz Bujak 49,50
VI Michał Lenart 49,70
VII Michał Hałupka 50,16
VIII Paweł Gawroński 50,40
IX Mateusz Filipczyk 52,67
X Szymon Poterejko 52,70
XI Adam Korcz 52,80
XII Wojtek Draus 53,41
XIII Max Sporek 57,90
XIV Kajtek Zamykal 59,20
XV Radek Szewczyk 59,50
XVI Feliks Pastuszka 1:04,90
XVII Jakub Motyka 1:12,48
XVIII Dawid Wawrzkiewicz 1:12,88
XIX Franek Jędrzejewski 1:17,93
XX Karol Rusecki 1:26,25

styl grzbietowy

miejsce Imię i nazwisko czas
I Wojtek Wilk 52,11
II Nikodem Pasieka 53,80
III Michał Lenart 54,10
IV Miłosz Bujak 55,57
V Kamil Kozak 56.52
VI Mateusz Filipczyk 56,90
VII Wojtek Draus 57,04
VIII Paweł Gawroński 58,78
IX Michał Hałupka 58,88
X Adam Korcz 1:04,00
XI Feliks Pastuszka 1:05,02
XII Max Sporek 1:06,30
XIII Jakub Motyka 1:07,53
XIV Szymon Poterejko 1:07,97
XV Radek Szewczyk 1;20,70
XVI Franek Jędrzejewski 1:23,41
XVII Karol Rusecki 1:25,40
XVIII Dawid Wawrzkiewicz 1:30,13
XIX Oliwier Mruk dyskwalifikacja

styl klasyczny

miejsce Imię i nazwisko czas
I Oliwier Mruk 53,80
II Szymon Poterejko 55,50
III Nikodem Pasieka 55,67
IV Paweł Gawroński 56,80
V Kamil Kozak 1:01,42
VI Wojtek Wilk 1:01,76
VII Jakub Motyka 1:03,56
VIII Michał Hałupka 1:04,55
IX Wojtek Draus 1:05,03
X Max Sporek 1:07,26
XI Feliks Pastuszka 1:08,38
XII Dawid Wawrzkiewicz 1:27,36
XIII Adam Korcz 1:27,40
XIV Michał Lenart 1:38,10
XV Radek Szewczyk 1:45,30
XVI Karol Rusecki 1:45,50
XVII Franek Jędrzejewski 1:47,54
XVIII Mateusz Filipczyk dyskwalifikacja
XVIII Miłosz Bujak dyskwalifikacja
Posted in imprezy, sport, sukcesy, wszystkie, zdrowie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.