< Mistrzostwa Szkoły w łyżwiarstwie szybkim – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Mistrzostwa Szkoły w łyżwiarstwie szybkim

Podajemy Państwu wyniki tegorocznych mistrzostw szkoły klas IV-VI odbywających się jak co roku w ramach zajęć na lodowisku. Gratulujemy wszystkim, którzy ukończyli swoje okrążenia, a zwłaszcza  - tym, którzy stanęli na podium.

Więcej zdjęć – na naszym Facebooku.

Dziewczęta

Bieg na 1 okrążenie

miejsce Imię i nazwisko czas
I Sara Lidke 48,29
II Laura Well 49,32
III Aleksandra Kołodziej 49,40
IV Julia Ćwiek 52,74
V Julia Kaniuka 53,64
VI Kinga Walczak 55,07
VII Karolina Ostańska 55,79
VIII Natasza Dynaś 57,46
IX Katarzyna Lidke 58,65
X Natalia Machura 59,66
XI Paulina Koj 1:00,43
XII Emilia Sobolewska 1:00,50
XIII Małgorzata Machnik 1:01,19
XIV Oliwia Morawiec 1:09,50
XV Martyna Prajs 1:09,62
XVI Alicja Korkosz 1:16,49
XVII Monika Błaszczyk 1:16,91
XVIII Marta Zyzik 1:17,44
XIX Paulina Mleczko 1:18,53
XX Wiktoria Wotzka 1:28,57


Bieg na 3 okrążenia

miejsce Imię i nazwisko czas
I Sara Lidke 16,59
II Aleksandra Kołodziej 16,81
III Laura Well 17,41
IV Julia Ćwiek 17,56
V Kinga Walczak 18,78
VI Karolina Ostańska 18,85
VII Paulina Koj 18,86
VIII Julia Kaniuka 18,88
IX Natasza Dynaś 19,47
X Katarzyna Lidke 19,51
XI Natalia Machura 19,27
XII Małgorzata Machnik 21,29
XIII Martyna Prajs 23,34
XIV Monika Błaszczyk 24,01
XV Emilia Sobolewska 26,10
XVI Oliwia Morawiec 26,10
XVII Alicja Korkosz 26,15
XVIII Paulina Mleczko 28,90
XIX Marta Zyzik 30,10
XX Wiktoria Wotzka 40,52

Chłopcy

Bieg na 1 okrążenie

miejsce Imię i nazwisko czas
I Dawid Wawrzkiewicz 13,85
II Miłosz Bujak 14,29
III Nikodem Pasieka 16,14
IV Kajetan Zamykal 17,28
V Paweł Gawroński 17,74
VI Feliks Pastuszka 17,80
VII Kamil Kozak 19,06
IX Wojciech Draus 19,25
IX Igor Kamiński 20,05
X Franek Jędrzejewski 20,48
XI Max Sporek 21,22
XII Wojciech Wilk 21,24
XIII Mateusz Filipczyk 22,00
XIV Piotr Mołodij 23,72
XV Honoriusz Morawiec 25,17
XVI Michał Lenart 26,50
XVII Jakub Motyka 31,26
XVIII Jan Kińczyk 31,27
XIX Aleksander Zając 32,62
XX Adam Korcz 37,78
XXI Karol Rusecki 50,50

Bieg na 3 okrążenia

miejsce Imię i nazwisko czas
I Dawid Wawrzkiewicz 40,75
II Nikodem Pasieka 49,37
III Kajetan Zamykal 50,03
IV Miłosz Bujak 50,07
V Paweł Gawroński 57,38
VI Wojciech Draus 58,17
VII Feliks Pastuszka 54,89
VIII Kamil Kozak 59,20
IX Max Sporek 1:01,82
X Wojciech Wilk 1:02,49
XI Franek Jędrzejewski 1:04,92
XII Mateusz Filipczyk 1:06,44
XIII Igor Kamiński 1:08,09
XIV Honoriusz Morawiec 1:14,32
XV Jan Kińczyk 1:23,54
XVI Piotr Mołodij 1:23,56
XVII Michał Lenart 1:27,95
XVIII Jakub Motyka 1:30,16
XIX Aleksander Zając 2:01,23
XX Adam Korcz 2:30,18
XXI Karol Rusecki 2:48,11
Posted in ciekawe lekcje, nasze konkursy, sport, wszystkie, zdrowie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.