< Pływali ile sił – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Pływali ile sił

W Indywidualnych Mistrzostwach Bytomia w pływaniu 23.11.2014 r. wzięła udział spora reprezentacja Społecznej.

II miejsce zajęła Michalina Węcka z klasy I g. Gratulujemy! Pozostałe wyniki prezentujemy niżej.

I kategoria 2006 i młodsi – 25 zawodników

14 miejsce Zuzanna Koćwin (7 dziewczynek)

  • 25m stylem dowolnym 28,87 – 12 miejsce
  • 25m stylem grzbietowym 32,07 – 14 miejsce

17 miejsce Bartek Brylski ( 10 chłopców)

  • 25m stylem dowolnym 29,23 – 15 miejsce
  • 25m stylem grzbietowym 31,23 – 11 miejsce

19 miejsce Michał Filipczyk ( 10 chłopców)

  • 25m stylem dowolnym 31,51 – 18 miejsce
  • 25m stylem grzbietowym 39,37 – 19 miejsce

19 miejsce Michał Draus ( 10 chłopców)

  • 25m stylem dowolnym 34,50 – 20 miejsce
  • 25m stylem grzbietowym 34,78 – 15 miejsce

II kategoria 2005r. 15 zawodników

10 miejsce Mateusz Filipczyk ( 8 chłopców )

  • 25m stylem dowolnym 21,39 – 7 miejsce
  • 25m stylem grzbietowym 24,88 – 7 miejsce

11 miejsce Michał Lenart

  • 25m stylem dowolnym 24,15 – 12 miejsce
  • 25m stylem grzbietowym 23,94 – 4 miejsce

13 miejsce Kacper Samek

  • 25m stylem dowolnym 23,08 – 11 miejsce
  • 25m stylem grzbietowym 24,83 – 6 miejsce

15 miejsce Aleksander Wloczek

  • 25m stylem dowolnym 25,29 – 14 miejsce
  • 25m stylem grzbietowym 26,83 – 9 miejsce

IV kategoria 2004r. chłopcy – 7 zawodników

5 miejsce Adam Korcz

  • 50m stylem dowolnym 50,58 – 6 miejsce
  • 50m stylem grzbietowym 58,41 – 3 miejsce

V kategoria 2003r. dziewczęta – zawodniczek

12 miejsce Karolina Ostańska

  • 50m stylem dowolnym 46,86 – 16 miejsce
  • 50m stylem klasyczny 57,11 – 7 miejsce

17 miejsce Monika Błaszczyk

  • 50m stylem dowolnym 46,53 – 15 miejsce
  • 50m stylem grzbietowym 57,54 –  14 miejsce

20 miejsce Małgosia Machnik

  • 50m stylem dowolnym 49,82 – 18 miejsce
  • 50m stylem grzbietowym 59,41 – 15 miejsce

VI kategoria 2003r. chłopcy – 16 zawodników

16 miejsce Wojtek Draus

  • 50m stylem dowolnym 50,11 – 14 miejsce
  • 50m stylem grzbietowym 57,05 – 9 miejsce

VII kategoria 1999/2001r. dziewczęta – 15 zawodniczek

2 miejsce Michalina Węcka

  • 50m stylem grzbietowym 35,11 – 2 miejsce
  • 50m stylem klasycznym 44,49 – 1 miejsce

4 miejsce Marysia Machnik

  • 50m stylem dowolnym 35,11 – 3 miejsce
  • 50m stylem grzbietowym 45,52 – 5 miejsce

VIII kategoria 1999/2001r. chłopcy – 15zawodników

4 miejsce Jakub Pańczyk

  • 50m stylem grzbietowym 42,05 – 3miejsce
  • 50m stylem klasycznym 45,91 – 5 miejsce

4 miejsce Maciej Węcki

  • 50m stylem grzbietowym 42,25 – 4miejsce
  • 50m stylem klasycznym 41,73 – 4 miejsce

6 miejsce Piotr Zych

  • 50m stylem dowolnym 36,07 – 5 miejsce
  • 50m stylem grzbietowym 43.32 – 5miejsce

8 miejsce Tymek Musil

  • 50m stylem dowolnym 35,96 – 4 miejsce
  • 50m stylem grzbietowym 45.52 – 6 miejsce

10 miejsce Tomek Stańczyk

  • 50m stylem dowolnym 36,30 – 6 miejsce
  • 50m stylem grzbietowym 48.30 – 7 miejsce

12 miejsce Kajetan Kowaliński

  • 50m stylem dowolnym 40,32 – 9 miejsce
  • 50m stylem klasyczny 50,30 – 6 miejsce

Posted in sport, sukcesy, wszystkie, zdrowie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.