< Dyrektor naszej szkoły wyróżniony – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Dyrektor naszej szkoły wyróżniony

Miło nam poinformować Państwa, że 28 listopada br. podczas konferencji „25-lecie szkół niepublicznych w Polsce – czas podsumowań i czas wyzwań” Dyrektor Andrzej Gawenda otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej. Odznaczenie to nadawane jest za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania przez Ministra Edukacji Narodowej.

Podczas konferencji wyróżniono również współzałożyciela bytomskiego Koła Terenowego Społecznego Towarzystwa Oświatowego, wicedyrektora, a potem dyrektora naszej szkoły, Pana Piotra Koja. Otrzymał on Złotą Odznakę STO.

Gratulujemy i jesteśmy dumni!

Posted in sukcesy, wszystkie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.