< Rekordy szkoły – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Rekordy szkoły

Wszyscy wiemy, że sportowcy ze Społecznej w pływaniu, biegach czy badmintonie zajmują wysokie miejsca w zawodach organizowanych w mieście czy regionie. Jesteśmy z nich bardzo dumni i za każdym razem trzymamy za nich kciuki. W tym roku szkolnym postanowiliśmy wprowadzić pewną nowość – rekordy szkoły.

Uczniowie naszej szkoły, od I SP do III G, będą ustalać rekordy szkoły w 9 konkurencjach. W następnych latach uczniowie będą pobijać (mamy nadzieję!) wyniki ustalone w latach poprzednich. Uczniowie rywalizować będą w trzech grupach wiekowych: I-III SP, IV-VI SP i I-III G. Osobno będą liczone wyniki dziewcząt i chłopców – jak w „dorosłym” sporcie.

Konkurencje, w których ustalane będą rekordy, to:
1. bieg na 40 m ze startu wysokiego,
2. bieg na 360 m ze startu wysokiego,
3. rzut piłką lekarską 1 kg przodem znad głowy,
4. skok w dal z miejsca,
5. wyskok dosiężny,
6. pływanie: 50m stylem dowolnym,
7. pływanie: 50m stylem grzbietowym,
8. pływanie: 50m stylem klasycznym,
9. pływanie: 50m stylem motylkowym.

Mamy nadzieję, że duch sportowej rywalizacji oraz fair play nie opuści naszych uczniów!

Posted in ciekawe lekcje, sport, wszystkie, zdrowie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.