< Nagrody Prezydenta Miasta Bytomia rozdane – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Nagrody Prezydenta Miasta Bytomia rozdane

Wczoraj, 1 września, w godzinach popołudniowych, odbyło się uroczyste wręczenie nagród przyznawanych corocznie wyróżniającym się uczniom przez Prezydenta Miasta Bytomia.

Miło nam poinformować Państwa, że w gronie tegorocznych nagrodzonych znalazło się czworo naszych uczniów, a w zasadzie – dwoje uczniów i dwoje absolwentów. Julia Wotzka, odbierająca nagrodę za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych z języka niemieckiego i Wiktor Radwan, odnoszący sukcesy ogólnopolskie tenisista w czerwcu tego roku stali się absolwentami Gimnazjum STO. Mamy nadzieję, że ta nagroda wróży im świetną przyszłość naukową i sportową w liceach, które wybrali.

W gronie naszych uczniów pozostali natomiast Michalina Węcka (świetne wyniki w sporcie oraz wysoka średnia ocen) oraz Jakub Pańczyk (laureat Konkursu Przedmiotowego z Matematyki i Przedmiotów Przyrodniczych). W tym roku rozpoczęli naukę w Gimnazjum STO. Mamy nadzieję, że sukcesy z podstawówki powtórzą i na tym etapie edukacyjnym!

Posted in sport, sukcesy, wszystkie | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.