< Wakacyjne wspomnienia – obóz sportowo-rekreacyjny w Muszynie – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Wakacyjne wspomnienia – obóz sportowo-rekreacyjny w Muszynie

Nasi uczniowie tak lubią swoją szkołę, że z chęcią uczestniczą w organizowanych co roku obozach sportowo-rekreacyjnych. Tegoroczny odbył się w Muszynie w dniach od 29.06 do 10.07. Brali w nim udział uczniowie klas od II do VI szkoły podstawowej.

Każdy dzień rozpoczynał się od porannej gimnastyki. Po śniadaniu zazwyczaj odbywały się konkursy i turnieje sportowe: badmintona, piłkarzyków, tenisa stołowego, ringa i wielu innych. Każde popołudnie uświetniała rywalizacja o loda w tzw. Ice Game, której zwycięzca wygrywał lodowy poczęstunek. Czas przed kolacją uczestnicy spędzali na grach zespołowych: piłce nożnej, rugby, koszykówce. Specjalnymi atrakcjami obozowymi była dmuchana zjeżdżalnia wodna, zorbing, aquazorbing i euro bungee.

Gdy pogoda szczególnie dopisywała, czas opalania umilały kąpiele wodne w basenach wyposażonych w zjeżdżalnie. Codziennym zwyczajem była także wycieczka rowerowa do pobliskich miejscowości połączona ze zwiedzaniem ciekawych miejsc m.in. starej cerkwi. Wieczory mijały na grach i zabawach stolikowych, karaoke, dyskotekach i projekcji filmu. Dwa ostatnie dni uczestnicy spędzili w Krynicy Zdroju oraz na zwiedzaniu starej, aczkolwiek wciąż czynnej, pasieki w Kamiannej połączonym z degustacją miodu. Powrót do domu umilił pobyt w Dinozaurolandzie w Zatorze.

Kolejny obóz w przerwie październikowej w Jaworzynce.
Zapraszamy!

Galeria zdjęć na naszym Facebooku:

Posted in sport, wszystkie, wycieczki, zdrowie | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.