< Rok szkolny 2014/2015 rozpoczęty! – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Rok szkolny 2014/2015 rozpoczęty!

Dziś w szkole, podczas krótkiej uroczystości, rozpoczęliśmy w Społecznej kolejny rok nauki.

Na początku, po odsłuchaniu hymnu państwowego, klasa III gimnazjum zaprosiła na „scenę” klasę I gimnazjum, by zadość stało się ogólnopolskiej tradycji zwanej „koceniem”. Tegoroczna klasa I z trudem, niestety, zaliczyła przygotowany przez III klasę quiz, ale już przyjęcie kocich medali i wąsów oraz odśpiewanie „Wlazł kotek na płotek” poszło im nieco lepiej. Zobaczymy, jak poradzą sobie jako gimnazjaliści w pierwszych dniach nauki.

Po przywitaniu nowych (a przecież w większości znanych nam już ze szkoły podstawowej) gimnazjalistów, przyszedł czas na pierwszaczki z SP, które z przejęciem odbierały pełne słodyczy tyty, prawie tak duże jak one same, z rąk Dyrekcji i wychowawczyni, pani Iwony Ziółkowskiej. Słodyczy było tak dużo, że jeden śmiałek obiecał nawet, iż podzieli się nimi z babcią, siostrą, mamą i tatą!

Kiedy skończyła się „chwila dla reporterów”, czyli rodziców pierwszoklasistów, Dyrektor życzył wszystkim uczniom dobrych ocen ze sprawdzianów i kartkówek, a nauczycielom spokojnego sprawdzania tychże :) . Klasy rozeszły się z wychowawcami do swoich sal, by poznać nowy plan lekcji.

Jutro o 8:20 pierwsza lekcja!

Posted in imprezy, wszystkie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.