< Champion of English 2014 – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Champion of English 2014

Kolejna edycja konkursu Champion of English miała swój finał 11 czerwca w naszej szkole. W gronie 10 finalistów znalazło się dwoje naszych uczniów, Piotr Słota i Julia Jędrzejewska. Poziom jak co roku był niezwykle wysoki i wyrównany. Tym razem dowiedzieliśmy się wiele o Kanadzie, a szczególnie o kuchni kanadyjskiej. Było wesoło i smacznie, ponieważ kilku finalistów uraczyło nas kanadyjskimi przekąskami.

Zwycięzcą tegorocznego konkursu została Ania Krzywiecka ze Szkoły Podstawowej nr 45 z Bytomia, która wcieliła się w rolę Ani z Zielonego Wzgórza. Drugie miejsce należy do Wiktorii Jaśków z Katolickiej Szkoły Podstawowej z Zabrza, a trzecia była Julia Włodarczyk z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 z Tarnowskich Gór. Gratulujemy!

Galeria zdjęć na szkolnym Facebooku – zapraszamy!

Posted in nasze konkursy, wszystkie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.