< Bezpiecznych wakacji! – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Bezpiecznych wakacji!

Drodzy Uczniowie!

W piątek, 27 czerwca, usłyszeliście ostatni w roku szkolnym 2013/2014 dzwonek. Otrzymaliście świadectwa ukończenia kolejnej klasy (lub – w przypadku uczniów klas VI i III gimnazjum – ukończenia szkoły) i z radością udaliście się do domów, wiedząc, że przez dwa kolejne miesiące czeka Was tylko odpoczynek.

My, Rada Nauczycieli naszej szkoły, życzymy Wam, aby lipiec i sierpień były miesiącami dobrze przez Was wykorzystanymi. Odpoczywajcie aktywnie, bawcie się, zwiedzajcie, poznawajcie nowe miejsce i nowych ludzi. A z końcem sierpnia, wypoczęci, wróćcie do szkoły pełni sił do dalszej nauki!

Rodzicom naszych uczniów również życzymy udanego, rodzinnego, wypoczynku!

Apelujemy jednak do Uczniów i Rodziców o to, by na czas wakacji nie zapominać o bezpieczeństwie swoim i innych. Zachęcamy do zapoznania się z apelem Śląskiego Kuratora Oświaty oraz listem Rzecznika Praw Dziecka.

Raz jeszcze – udanych, bezpiecznych wakacji!

Posted in wszystkie, zdrowie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.