< VI Miejski Konkurs „Z EKOLOGIĄ NA TY” – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

VI Miejski Konkurs „Z EKOLOGIĄ NA TY”

W czwartek, 8 maja, już po raz szósty gościliśmy w murach naszej szkoły młodych ekologów, którzy podjęli rywalizację w ramach Miejskiego Konkursu „Z ekologią na Ty”. O zwycięstwo walczyli uczniowie 9 bytomskich szkół w trzyosobowych drużynach. Uczniowie wykazali się rozległą wiedzą z zakresu ochrony przyrody, rozwiązując 10 różnorodnych zdań

W wyrównanej rywalizacji najlepsi okazali się uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej w Bytomiu: Maja Nowińska, Kinga Walczak i Marta Zyzik. Drugie miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 38 w Bytomiu, trzecie: uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Bytomiu. Wiedza i zaangażowanie wszystkich uczniów zostały wysoko ocenione przez jury w składzie: Pani Violetta Niesler – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, Pan Waldemar Żyła – kustosz Działu Przyrodniczego Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu.

Sponsorami nagród byli: Naczelnik Wydziału Ekologii UM w Bytomiu, Pani Anna Selwet, p.o. Naczelnika Wydziału Promocji i Informacji UM w Bytomiu, Pan Marcin Cholewiński, Prezes Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego, Pan Dawid Zięba.

Pomoc w organizacji konkursu okazali także Państwo Dorota i Jacek Kwapisz – właściciele Piekarni-Cukierni „Kwapisz” mieszczącej się w Bytomiu przy ulicy Wrocławskiej11, którzy ufundowali uczestnikom konkursu pyszne słodkości. Serdecznie dziękujemy!

Konkurs przygotowały Panie: Grażyna Mleczko, Anna Koj i Anna Piskozub.

Zapraszamy do galerii zdjęć na naszym Facebooku:

Posted in imprezy, nasze konkursy, sukcesy, wszystkie, zdrowie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.