< Szkolny Turniej Unihokeja – klasy I-VI SP – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Szkolny Turniej Unihokeja – klasy I-VI SP

W naszej szkole od ubiegłego tygodnia rozgrywane są mecze w Szkolnym Turnieju Unihokeja. Jak dotąd walczyli ze sobą chłopcy z klas IV-VI i I-III oraz dziewczęta z klas I-III. Poniżej przedstawiamy pełną klasyfikację i jak zwykle zapraszamy na szkolnego Facebooka, gdzie zamieszczona została fotorelacja z turnieju.

Młodym sportowcom zaś – gratulujemy!

CHŁOPCY

kl. IV – VI  SP

13.05.2014 r.

I miejsce „Łapaj bombe” – 10 pkt.

  1. Pasieka Nikodem – kapitan
  2. Szewczyk Radek
  3. Słota Marcel
  4. Poterejko Szymon

II miejsce „Asfalt” – 7 pkt.

  1. Bielówka Michał – kapitan
  2. Stańczyk Tomasz
  3. Pańczyk Jakub

III miejsce „Kubek grzybiarza” – 6 pkt.

  1. Słota Piotr – kapitan
  2. Kowaliński Kajetan
  3. Zych Piotr
  4. Kozak Kamil

IV  miejsce „Żylaki”  -  6 pkt.

  1. Bujak Miłosz – kapitan
  2. Sporek Maksymilian
  3. Mruk Olivier
  4. Wilk Wojciech

V miejsce „Ziomale” – 0 pkt.

  1. Draus Wojtek – kapitan
  2. Gawroński Paweł
  3. Mołodij Piotr
  4. Zamykal Kajetan
  5. Rusecki Seweryn

Król strzelców Kajetan Kowaliński – 2 bramki

DZIEWCZĘTA

kl. I – III SP

15.05.2014 r.

I miejsce „Jednorożce” – 7  pkt

  1. K. Walczak – kapitan
  2. K. Lidke
  3. V. Wotzka
  4. P.  Mleczko

II miejsce „Śnieżki” – 5 pkt

  1. M. Nowińska – kapitan
  2. N. Machura
  3. E. Sobolewska
  4. M. Zyzik

III miejsce „Girl Monsters” – 4 pkt

  1. J. Dziubosz – kapitan
  2. M. Musil
  3. L. Krzywiecka
  4. O. Tomalska
  5. A. Głogowska

IV miejsce „Super dziewczęta” – 0   pkt

  1. O. Poterejko – kapitan
  2. M. Stan
  3. Z Koćwin
  4. Z Flak
  5. E Przybyłek

Królowa strzelców Kasia Lidke – 3 bramki

CHŁOPCY

kl. I – III SP

15.05.2014 r.

I miejsce „FC Orły” – 12  pkt.

  1. J. Kińczyk – kapitan
  2. J. Motyka
  3. W. Kapłoński
  4. F. Pastuszka

II  miejsce „Piraci” – 6  pkt.

  1. K. Samek – kapitan
  2. A. Wloczek
  3. M. Filipczyk
  4. J. Frania

III miejsce „Philadelphia Flayers” – 6 pkt.

  1. J. Łoza  – kapitan
  2. H. Morawiec
  3. I. Kapołka
  4. M. Filipczyk

IV miejsce „Polonia Bytom”  – 3  pkt.

  1. M. Lenart – kapitan
  2. F. Jędrzejewski
  3. A. Korcz
  4. B. Brylski

V miejsce „I SP” –  3 pkt.

  1. J. Kwapisz – kapitan
  2. J. Kasprzyk
  3. M. Draus
  4. M. Mikosiński

Król strzelców –  Jan Kińczyk,  4  bramki

Posted in ciekawe lekcje, sport, sukcesy, zdrowie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.