< Spotkanie z kandydatami do I SP – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Spotkanie z kandydatami do I SP

Dnia 7 maja 2014 zaprosiliśmy do naszej szkoły kandydatów do klasy pierwszej SP wraz z rodzicami.

Wszyscy z niecierpliwością czekali w świetlicy na wspólne spotkanie. Po przywitaniu rodzice przeszli do sali na spotkanie z p. dyrektorem Andrzejem Gawendą, a dzieci do sali zabaw z p. Iwoną Ziółkowską i p. Anną Piskozub. Dzieci uczestniczyły w grach i zabawach ruchowych z rekwizytami, z kolorową chustą, na torze przeszkód.

Po wspólnej zabawie przyszedł czas na chwilę oddechu. Chłopcy i dziewczynki wykonali rysunek swojej rodziny oraz pracę plastyczną „Zielony ogórek w kapeluszu”. W trakcie zabawy dzieci otrzymały słodki poczęstunek.  Zajęcia minęły w miłej atmosferze. A od sierpnia zapraszamy dzieci do naszej szkoły na zwykłe-niezwykłe lekcje!

Posted in wszystkie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.