< Drugie warsztaty „Dla każdego coś miłego” – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Drugie warsztaty „Dla każdego coś miłego”

16 maja, w piątkowe popołudnie, uczniowie klas I-III brali udział w warsztatach. Na zajęciach teatralnych odgrywali różne scenki oraz wcielali się w rozmaite role, bawiąc się przy tym wspaniale. Potem mieli okazję spałaszować coś dobrego z Restauracji „Pod Czaplą”.
Następnie na zajęciach komputerowych zapoznali się z programem Power Point, szczególnie z kształtami i autokształtami. Formatując je, uczniowie mogli stworzyć swoje niepowtarzalne obrazy, a pomysłów im nie brakowało!
Na sam koniec dzieci brały udział w zajęciach plastycznych, na których poznały sylwetki znanych malarzy oraz ich techniki malarskie. Dzięki kolorom podstawowym oraz ich pochodnym nasi milusińscy stworzyli małe dzieła sztuki dla swoich Rodziców oraz za pomocą Origami torebkę dla Mamy. Na koniec warsztatów każdy otrzymał prezent. Jaki? Zobaczyć można na zdjęciach :) .

Pani Małgorzata Latka, organizatorka warsztatów, serdecznie zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w ostatnim spotkaniu w tym roku szkolnym – w czerwcu. Do zobaczenia!!!

Zapraszamy do obejrzenia efektów pracy dzieci:

Posted in ciekawe lekcje, kultura, projekty, wszystkie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.