< Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

Mimo że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Dnia 17 stycznia 2014 r. w grupie zerowej odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie dzieci i uczennica gimnazjum Marysia Machnik przywitały wszystkich gości ciepłymi słowami. Następnie wychowawczyni złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. W swojej udekorowanej serduszkami, napisami i portretami dziadków sali przedszkolaki wraz z wychowawczynią przygotowały program artystyczny. W większości były to wiersze i piosenki okolicznościowe, konkursy i zadania związane tematycznie z tymże świętem. Nie brakowało uśmiechów, braw i podziękowań. Na zakończenie wnukowie obdarowali swoich gości laurkami i zaprosili na poczęstunek.

Myślę, że wszyscy Dziadkowie byli pełni uznania dla swoich wnuków. Podziwiali ich postawę i umiejętności. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu, była okazją do umocnienia więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu, bliższego poznania się.

Posted in imprezy, wycieczki, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.