< Szlachetna Paczka – finał akcji – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Szlachetna Paczka – finał akcji

Szanowni Państwo i Drodzy Uczniowie! Miło nam przekazać informację od wolontariusza Szlachetnej Paczki, który zajmował się „naszą” rodziną. W załączniku otrzymaliśmy nie tylko informacje o tym, jak nasza Paczka została przyjęta, ale także certyfikat potwierdzający udział szkoły w akcji.

A oto część wiadomości od wolonatriusza.
Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:
Rodzina bardzo się cieszyła z otrzymanych rzeczy. Pani Grażyna wzruszyła się na widok wszystkich wniesionych przez wolontariuszy prezentów. Dzieci nie mogły się doczekać otworzenia paczek. Cieszyły się z zabawek, słodyczy. Ania na widok plecaka z Monster High szeroko się uśmiechnęła. Ubrania i buty od razu zostały przymierzane.


Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Ze swojej strony bardzo dziękuję za zorganizowanie paczki dla rodziny oraz za zaangażowanie dużej grupy osób w jej przygotowanie. Dziękuję również za owocną współpracę oraz zaspokojenie najważniejszych potrzeb rodziny. (…)

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Rodzina bardzo dziękuje za otrzymaną pomoc w tak dużej ilości. Dzieci w końcu mają odzież i obuwie zimowe oraz wymarzone zabawki. Pani Grażyna nie potrafi wyrazić wdzięczności słowami. Życzy Wesołych, zdrowych i spokojnych Świąt”.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

Posted in akcje charytatywne, wszystkie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.