< Szkolny Turniej Piłki Nożnej – podsumowanie – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Szkolny Turniej Piłki Nożnej – podsumowanie

W dniach 22-28.10. odbywał się w naszej szkole tradycyjny już Turniej Piłki Nożnej.  W kategoriach wiekowych I-III SP, IV-VI SP oraz I-III Gimnazjum rywalizowały ze sobą kilkuosobowe drużyny dziewcząt i chłopców.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową, składy kolejnych drużyn oraz nazwiska osób, które w swoich kategoriach otrzymały zaszczytny tytuł Króla Strzelców.

Szkoła Podstawowa

klasy I-III

Dziewczęta

I miejsce „Strzelające Konie” - 9 pkt.

II miejsce „Gwiazdki” – 4 pkt.

III miejsce „Motylki” – 2 pkt.

IV miejsce „Super dziewczyny”- 1 pkt

Skład drużyn:

„Strzelające konie”

  1. K. Lidke – kapitan
  2. K. Walczak
  3. N. Machura
  4. M. Zyzik

„Gwiazdki”

  1. E. Sobolewska – kapitan
  2. P. Mleczko
  3. W. Wotzka
  4. M. Nowińska

„Motylki”

  1. M. Stan– kapitan
  2. O. Poterejko
  3. Z. Flak
  4. Z. Koćwik
  5. A. Głogowska

„Super dziewczyny”

  1. M. Musil – kapitan
  2. L. Krzywiecka
  3. J. Dziubosz
  4. O. Tomalska
  5. E. Przybyłek

KRÓL STRZELCÓW:

Katarzyna Lidke – 8 bramek

Chłopcy

I miejsce Polonia Bytom- 15pkt.

II miejsce Korona Kielce -10 pkt.

III miejsce „Emeryci”- 7 pkt.

IV miejsce KS Polska – 5 pkt

V miejsce FC Barcelona – 4 pkt

VI miejsce KS Łagiewniki – 0 pkt

Skład drużyn:

Polonia Bytom

  1. F. Jędrzejewski – kapitan
  2. J. Łoza
  3. J. Kińczyk
  4. A. Korcz

Korona Kielce

  1. M. Lenart– kapitan
  2. M. Filipczyk
  3. A. Zając
  4. F. Pastuszka

KS Łagiewniki

  1. W. Kapłoński – kapitan
  2. I. Przybyłek
  3. P. Baczewski
  4. I. Kamiński
  5. H. Morawiec

„Emeryci”

  1. K. Samek – kapitan
  2. A. Wloczek
  3. J. Dębicki
  4. J. Motyka

KS Polska

  1. T. Młyńczak– kapitan
  2. J. Frania
  3. I. Kapałka
  4. M. Filipczyk

FC Barcelona

  1. J. Kasprzyk– kapitan
  2. M. Mikosiński
  3. B. Brylski
  4. M. Draus
  5. J. Kwapisz

KRÓL STRZELCÓW:

Jakub Łoza – 7 bramek

Szkoła Podstawowa

klasy IV-VI

Dziewczęta

I miejsce „Gumisiowe Gnomy” – 13pkt.

II miejsce „PU” – 11 pkt.

III miejsce „Sporting Girls” – 7 pkt.

IV miejsce „Serki” – 5 pkt.

V miejsce „Lemury” – 3 pkt.

VI miejsce „Fistaszki”- 1 pkt.

Skład drużyn:

„Gumisiowe Gnomy”

  1. I. Radwan – kapitan
  2. J. Pawłowska
  3. P. Czogała
  4. J. Ćwiek

„ PU”

  1. J. Jędrzejewska – kapitan
  2. M. Węcka
  3. M. Szewczyk
  4. W. Światkowska

„Sporting Girls”

  1. J. Sadowska – kapitan
  2. A. Kołodziej
  3. J. Kaniuka
  4. S. Lidke

„Serki”

  1. K. Woźnicka – kapitan
  2. M. Rzytki
  3. M. Dziubosz
  4. N. Ostańska

„Lemury”

  1. M. Prajs– kapitan
  2. M. Machnik
  3. N. Dynaś
  4. P. Koj

„Fistaszki”

  1. L. Well– kapitan
  2. M. Błaszczyk
  3. O. Morawiec
  4. K. Ostańska

KRÓL STRZELCÓW:

Iga Radwan -3 bramki

Chłopcy

I miejsce „PZPK” – 12 pkt.

II miejsce „Brukselki” – 9pkt.

III miejsce „Składy mięsa” – 9 pkt.

IV miejsce „Dziadki”- 6pkt

V  miejsce „Kartofle”- 0 pkt.

Skład drużyn:

„Składy mięsa”

  1. K. Kowaliński
  2. T. Stańczyk – kapitan
  3. M. Bujak

„PZPK”

  1. A. Masztalski – kapitan
  2. P. Słota
  3. J. Pańczyk
  4. M. Bielówka

„Brukselki”

  1. M. Słota – kapitan
  2. S. Poterejko
  3. R. Szewczyk
  4. N. Pasieka

„Dziadki”

  1. W. Wilk – kapitan
  2. K. Kozak
  3. O. Mruk
  4. M. Sporek

„Kartofle”

  1. W. Draus – kapitan
  2. K. Zamykal
  3. P. Mołodij
  4. K. Rusecki

KRÓL STRZELCÓW:

Andrzej Masztalski – 4 bramki

Gimnazjum

Dziewczęta

I miejsce „Girls on fire” – 12pkt.

II miejsce „Karoliny skład” – 7 pkt.

III miejsce „Raimbaut de Vaqueiras” – 5 pkt.

IV miejsce „Aniołki Martynki” – 4 pkt.

V miejsce „Wacław z Szamotuł” – 0 pkt.

Skład drużyn:

„Girls on fire”

  1. M. Machnik – kapitan
  2. N. Kossowska
  3. O. Wolf

„Karoliny skład”

  1. J. Sadowska – kapitan
  2. D. Zając
  3. K. Rucińska

„Raimbaut de Vaqueiras

  1. A. Hernand– kapitan
  2. M. Mołodij
  3. A. Sporek

„Aniołki Martynki”

  1. O. Chmielewska – kapitan
  2. M. Berezowska
  3. L. Bijok

„Wacław z Szamotuł”

  1. J. Hałupka– kapitan
  2. K. Ludyga
  3. M. Wodarczyk
  4. K. Urgacz

KRÓL STRZELCÓW:

Jessica Sadowska – 8 bramek

Chłopcy

I miejsce „Skuter” – 12 pkt.

II miejsce „Arka Gdynia” – 9pkt.

III miejsce „Pikle” – 6 pkt.

IV miejsce „Kokosy”- 3pkt

V  miejsce „Przegrane Trio”- 0 pkt.

Skład drużyn:

„Skuter”

  1. B. Hałubiec – kapitan
  2. M. Wądek
  3. A. Kocot

„Arka Gdynia”

  1. J. Jedrzejewski – kapitan
  2. A. Flak
  3. J. Galowy

„Pikle”

  1. M. Nizar– kapitan
  2. K. Heince
  3. P. Czarnecki

„Przegrane Trio”

  1. S. Rusecki – kapitan
  2. E. Duński
  3. J. Kowaliński
  4. M. Węcki

„Kokosy”

  1. M. Przyborski- kapitan
  2. D. Cywiński
  3. M. Musil
  4. P. Zając

KRÓL STRZELCÓW:
B. Hałubiec – 4 bramki

Posted in sport, wszystkie, zdrowie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.