< Sprawdzian Umiejętności Gimbazjalnych – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Sprawdzian Umiejętności Gimbazjalnych

7 października nie tylko uczniowie pierwszej klasy Społecznej Szkoły Podstawowej STO zostali przyjęci w poczet uczniów. Klasa pierwsza Gimnazjum STO także uczestniczyła tego dnia w ważnym wydarzeniu. Trzeba jednak przyznać, że to, co dla klasy I G przygotowała III G różniło się od uroczystości w SP…
Najstarsi gimnazjaliści postanowili sprawdzić (jak to obiecywali podczas rozpoczęcia roku szkolnego), czy „pierwszaki” zasługują na miano prawdziwego gimnazjalisty. W tym celu ułożyli dla nich specjalny Sprawdzian Umiejętności Gimbazjalnych, w którym padały pytania np. o odgłosy wydawane przez żyrafy, imię Zbyszka z Bogdańca, czy datę otwarcia Opery Garnier.
Po rozwiązaniu testu, który wcale nie załamał pierwszorocznych, starsi koledzy sprawdzili ich sprawność fizyczną oraz umiejętność improwizowania w czasie odpowiedzi ustnej.
Na koniec uczniowie I G otrzymali od III G cenne i przydatne nagrody za trud włożony w demonstrowanie swoich umiejętności. Teraz mogą już z dumą mówić, że są pełnoprawnymi uczniami Gimnazjum STO :) .

Na zakończenie pełnego emocji dnia odbyła się szkolna dyskoteka.

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy!

Posted in imprezy, wszystkie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.