< Pasowanie pierwszoklasistów – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Pasowanie pierwszoklasistów

10 października br. był dniem szczególnym dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Razem z rodzicami i wychowawczynią wybrali się do Muzeum Chleba w Radzionkowie, by nie tylko zobaczyć ciekawe zbiory i poznać historię chleba, ale przede wszystkim by w nietypowej scenerii starej izby lekcyjnej otrzymać miano ucznia Społecznej Szkoły Podstawowej STO.

Po udanym występie artystycznym pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, a Pan Dyrektor dokonał aktu pasowania każdego z nich na ucznia naszej szkoły. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy, legitymacje i tarcze szkolne, które obiecały nosić z dumą. Potem w stylowej bacówce uczciliśmy nasze klasowe święto, zajadając przepyszny tort przygotowany przez rodziców Jasia.

Na zakończenie spotkania czekała nas wspaniała zabawa na muzealnym placu zabaw w ciepłych promieniach jesiennego słońca.

Pierwszacy – pamiętajcie o złożonych obietnicach i obowiązkach ucznia, będziemy Was wspierać w ich wypełnianiu!

Posted in imprezy, wszystkie, wycieczki, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.