< Champion of English – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Champion of English

20 czerwca odbył się finał kolejnej edycji międzymiejskiego konkursu języka angielskiego dla szkół podstawowych, champion of English 2013. W ścisłym finale, po dwóch etapach eliminacyjnych, znalazło się 12 uczestników, w tym uczeń naszej szkoły Piotr Słota z klasy 5. Finałowe prezentacje pokazały, że poziom języka angielskiego w naszy regionie jest coraz wyższy. oprócz konkursowych prezentacji uczniów, nauczyciele naszej szkoły przygotowali quiz o Australii.

Finaliści otrzymali dyplomy, bony do wykorzystania w Empiku oraz książki. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i że za rok zabawa będzie równie udana.

Posted in imprezy, kultura, nasze konkursy | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.