< Mistrzostwa Szkoły w pływaniu – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Mistrzostwa Szkoły w pływaniu

Dnia 15.04.2013r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w pływaniu dla uczniów klas gimnazjalnych, które były eliminacjami do Mistrzostw Bytomia w pływaniu. Mistrzostwa Bytomia odbędą się 18.04.2013r. na pływalni miejskiej w Bytomiu. Poniżej przedstawiamy wyniki Mistrzostw Szkoły:

DZIEWCZĘTA

50m styl dowolnym

  1. Marta Mołodij 38,69
  2. Katarzyna Kaletka 39,87
  3. Julia Wotzka 41,22
  4. Jessica Sadowska 42,43
  5. Oliwia Chmielewska 49,68
  6. Aleksandra Sporek 50,03
  7. Maja Wodarczyk 58,30

50m stylem klasycznym

  1. Katarzyna Kaletka 48,31
  2. Jessica Sadowska 53,26
  3. Julia Wotzka 54,62
  4. Marta Mołodij 55,20
  5. Oliwia Chmielewska 1:04,86
  6. Aleksandra Sporek 1:05,20
  7. Maja Wodarczyk 1:05,80

50m stylem grzbietowym

  1. Jessica Sadowska 45,68
  2. Marta Mołodij 47,40
  3. Julia Wotzka 51,04
  4. Katarzyna Kaletka 53,46
  5. Oliwia Chmielewska 59,22
  6. Aleksandra Sporek 59,27
  7. Maja Wodarczyk 1:07,12

CHŁOPCY

50m styl dowolnym

  1. Jan Jędrzejewski 31,48
  2. Krzysztof Heince 31,86
  3. Bartosz Hałubiec 33,20
  4. Maciej Węcki 33,84
  5. Bartosz Cichoń 34,50
  6. Jakub Kowaliński 39,99
  7. Michał Wądek 41,75
  8. Michał Brózda 41,90
  9. Michał Nizar 42,24
  10. Kacper Pudlik 42,62
  11. Karol Szubert 43,90
  12. Michał Kuc 45,50
  13. Jakub Galowy 47,65
  14. Eryk Duński 49,43
  15. Norbert Łogiewa 50,26

50m stylem klasycznym

  1. Maciej Węcki 44,09
  2. Krzysztof Heince 44,34
  3. Jan Jędrzejewski 46,10
  4. Bartosz Cichoń 46,70
  5. Michał Nizar 48,08
  6. Michał Wądek 49,00
  7. Norbert Łogiewa 53,06
  8. Karol Szubert 55,10
  9. Michał Brózda 57,99
  10. Michał Kuc 1:01,98
  11. Jakub Kowaliński 1:02,48
  12. Bartosz Hałubiec 1:07,30
  13. Jakub Galowy 1:09,97
  14. Kacper Pudlik 1:12,30
  15. Eryk Duński 1:25,80

50m stylem grzbietowym

  1. Krzysztof Heince 37,85
  2. Maciej Węcki 40,66
  3. Bartosz Cichoń 44,60
  4. Michał Nizar 44,66
  5. Jan Jędrzejewski 46,83
  6. Karol Szubert 47,06
  7. Jakub Kowaliński 52,31
  8. Michał Brózda 53,49
  9. Bartosz Hałubiec 54,10
  10. Michał Wądek 57,56
  11. Michał Kuc 1:00,43
  12. Jakub Galowy 1:04,88
  13. Kacper Pudlik 1:05,72
  14. Norbert Łogiewa 1:10,35
  15. Eryk Duński 1:12,11
Posted in sport, sukcesy | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.