< Święto Wiosny – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Święto Wiosny

Święto wiosny! Na dworze wciąż zimowo i wszystkie dzieciaki ze Społecznej już wypatrują Wiosny! A tu ….jakoś jej nie widać! Postanowiliśmy wreszcie przegnać zimę i 22 marca urządziliśmy w naszej szkole Święto Wiosny. Wszystkie dzieci ubrały się na zielono, przypomniały sobie jakie sygnały wysyła Wiosna i postanowiły je odnaleźć. Rozpoznawały wiosenne kwiaty, nasłuchiwały odgłosów pierwszych wiosennych ptaków, szukały pogodowych niespodzianek i układały wiosenne przysłowia. Wreszcie uznały, że jest! Przywitały ją wielkim kosztowaniem wiosennych warzyw i zrobiły dla niej wesołe wiosenne kanapki. Zatańczyły też radosny wiosenny taniec, a na koniec przygotowały ogromne portrety Pani Wiosny. Wszystkie dzieci znakomicie się bawiły…,a Wiosna nie miała wyjścia i zawitała do naszej szkoły!  Autorkami imprezy były Agnieszka, Jessica i Dominika, uczennice klasy I gimnazjum, które przygotowały uroczystość w ramach projektu edukacyjnego.

Posted in ciekawe lekcje, imprezy, kultura, projekty, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.