< szlachetna paczka – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

szlachetna paczka

Szanowni Państwo!

Przekazujemy informację od pani Katarzyny Szafińskiej, mamy ucznia z klasy V SP i I G, która w tym roku jest szkolnym koordynatorem akcji charytatywnej SZLACHETNA PACZKA. Wszelkie pytania i propozycje można zgłaszać do pani Szafińskiej (ze względu na to, że Facebook jest miejscem publicznym, nie udostępniamy numeru telefonu; zawsze jednak mogą się Państwo skontaktować z koordynatorem via Librus).

W tym roku SZLACHETNA PACZKA trafi do młodego, niepełnosprawnego człowieka. Stańmy się dla niego światełkiem w tunelu i pokażmy, że świat może być lepszy. Pomóżmy mu zmienić coś w jego życiu. Jego potrzeby dotyczą podstawowych produktów żywnościowych, ubrań, materiałów edukacyjnych oraz sprzętu gospodarstwa domowego. W dniach od 21- 28 listopada b.r. wychowawcy klas proszeni są o zbieranie na zakupy produktów do SZLACHETNEJ PACZKI po 10 zł od ucznia.

Wierzymy w Państwa wielkie serca i liczymy na wsparcie. Wspólne pakowanie paczek zaplanowaliśmy na 3 grudnia (poniedziałek) od godz. 8.30. Mile widziana pomoc rodziców z każdej klasy. Ze względu na okres świąteczny, proponujemy pakowanie paczek w kolorowy, świąteczny papier.

Posted in akcje charytatywne, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.