< Pasowanie pierwszaków na uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej STO – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

Pasowanie pierwszaków na uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej STO

Dnia 5 października 2012 roku w Galerii Sztuki Muzeum Górnośląskiego zebrali się najmłodsi uczniowie naszej szkoły w towarzystwie dyrektora, nauczycieli, rodziców oraz dziadków, by zapewnić zebranych o swej gorliwości, pracowitości i zaangażowaniu w życie szkoły. Uroczystość ślubowania poprzedziła lekcja muzealna, poprowadzonej przez Panią Annę. Następnie pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny i zdali swój pierwszy w życiu egzamin. Wykazali się dużą wiedzą, znajomością przepisów ruchu drogowego, jak również udowodnili, że znane są im zasady zachowania się w szkole. Pan dyrektor z wielką uwagą przysłuchiwał się wypowiedziom dzieci i na koniec pasował ich na uczniów. Na pamiątkę uczniowie otrzymali dyplomy oraz szkolne legitymacje. Bohaterowie uroczystości nie kryli wzruszenia. Dzień, w którym stali się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Społecznej STO zapewne na długo pozostanie w ich pamięci. W przygotowaniach do wielkiego szkolnego święta duże zaangażowanie wykazali rodzice uczniów klasy pierwszej. Zadbali oni między innymi o poczęstunek dla swoich pociech oraz gości, który był miłym akcentem kończącym uroczystość. Przed pierwszoklasistami sześć lat wytężonej nauki. Rodzicom gratulujemy wspaniałych pociech, a Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.

Więcej zdjęć z uroczystości można obejrzeć na szkolnym Facebooku.

Posted in imprezy, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.