< BIAŁA SZKOŁA 2011 – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

BIAŁA SZKOŁA 2011

Tradycyjnie drugi tydzień marca uczniowie klas 0-V spędzili na białej szkole w Kluszkowcach. Znakomita pogoda i świetne warunki na stokach góry Wdżar, sprzyjały doskonałej zabawie. Uczniowie pod okiem grupy instruktorów z zapałem doskonalili swoje narciarskie umiejętności. W tym roku po raz pierwszy formę szlifowała również grupa snowboardowa.

Krótkim przerywnikiem od narciarskiego szaleństwa, była wycieczka do Niedzicy. Dzieci zwiedziły tam piękny rycerski zamek Dunajec, poznały jego historię oraz związane z nim legendy. Wszystkim bardzo podobała się wystawa przyrodnicza i bogata kolekcja dawnych powozów.

Wieczory na Białej Szkole obfitowały w najróżniejsze atrakcje. Był wieczór zagadek i quizów, gier planszowych, karaoke, wieczór filmowy oraz konkurs plastyczny.

Dużo doskonałej zabawy dostarczyło dzieciom spotkanie z Królem Nart, podczas którego najmłodsi uczestnicy obozu przeszli egzamin narciarski i zostali uroczyście pasowani na narciarzy.

Najwięcej emocji wzbudziły zawody narciarskie. Młodzi zawodnicy poradzili sobie znakomicie, pokonując profesjonalnie przygotowany, naprawdę trudny, slalom specjalny!

Wszyscy z żalem żegnali przyjazne Kluszkowce. Pozostaną wspaniałe wspomnienia, zdjęcia, medale i pamiątkowe wesołe „ogonki”. A Biała Szkoła znowu za rok….

Posted in ciekawe lekcje, imprezy, wycieczki, zdrowie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.