< WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY GRAŁA W SPOŁECZNEJ – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY GRAŁA W SPOŁECZNEJ

W piątek, 9 stycznia, dwa dni przed oficjalnym, XVII już, finałem Wielkiej Orkiestry ¦wiątecznej Pomocy odbyły się w naszej szkole imprezy, z których dochód zasilił w niedzielę konto fundacji WO¦P. Uczniowie klasy III gimnazjum, pod niekwestionowanym przywództwem Doroty Furmaniuk (wielkie wyrazy uznania!!!) zorganizowali m.in. kiermasz orkiestrowy, na którym można było zakupić ciasta własnej roboty, czekoladę z bitą śmietaną oraz biżuterię, wykonaną przez uczennice klasy III gimnazjum. Dodatkowo dla dzieci z klas I-III nauczania zintegrowanego zorganizowano loterię fantową – każdy los wygrywał – a wygrać można było m.in. maskotki, biżuterię, ręcznie zdobione szklane wyroby i przybory papiernicze.
Jednak największą atrakcją tego dnia była aukcja przedmiotów podarowanych przez nauczycieli – „walka” o fanty była długa i bardzo zaciekła, a licytacja łosia (został maskotką klasową klasy IIIG) zjednoczyła uczniów kilku klas, organizujących zbiorową „zrzutkę” na maskotkę (łoś – na zdjęciu).
Z samej tylko licytacji zebrano na Wielką Orkiestrę ¦wiątecznej Pomocy 298zł. Łącznie uczniowie naszej szkoły ofiarowali 864,09 na rzecz Orkiestry.
Była to pierwsza taka akcja na terenie naszej szkoły, tym bardziej cieszy nas tak ogromne zaangażowanie uczniów w realizację tego projektu. Podziwiamy i dziękujemy, brawa dla Doroty!

Posted in akcje charytatywne, wszystkie | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.