< TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

W piątek, 14 listopada, odbył się w Bytomiu, tradycyjny już, Turniej Szachowy dla Szkół Podstawowych z okazji 90 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Turniej zorganizował klub „Relaks” w Szombierkach i wzięło w nim udział około 80 uczniów z kilkunastu bytomskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowało 8 dziewcząt i 11 chłopców z klas szkoły podstawowej.
Wśród chłopców zwyciężył Jakub Karkut z klasy V, II miejsce zdobył Jakub Zarzycki z klasy VI, a miejsce III jego klasowy kolega – Mateusz Wrocławski. W kategorii dziewcząt II miejsce zajęła Marta Dulęba z klasy V.
Należy podkreślić, że był to konkurs wyłącznie indywidualny, niemniej jednak, w nieoficjalnej punktacji drużynowej, nasza szkoła zdobyła I miejsce wśród wszystkich startujących szkół bytomskich.
Zwycięzcom i uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy sukcesów szachowych!

Posted in sport, sukcesy, wszystkie | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.