< PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W dniu 21 paĽdziernika odbył się w naszej szkole próbny egzamin gimnazjalny z języka angielskiego. Był to egzamin ogólnopolski, organizowany we wszystkich klasach trzecich gimnazjum w całym kraju. Uczniowie naszej szkoły wypadli w tym sprawdzianie bardzo dobrze – średnia egzaminu wyniosła 42,74 pkt na 50 punktów możliwych do zdobycia. Połowa uczniów klasy trzeciej zmieściła się ze swoim wynikiem w przedziale 44-50 punktów, zaś wynik maksymalny – 50 punktów na 50 możliwych pojawił się dwukrotnie – były to prace Moniki Młynarskiej i Michała Tymczyszyna. Serdecznie gratulujemy i życzymy podobnych (i jeszcze wyższych) wyników podczas kwietniowych egzaminów gimnazjalnych.

Posted in wszystkie, życie szkoły | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.