< DZIEŃ NAUCZYCIELA – spoleczna.bytom.pl

My, rodzice polecamy!

DZIEŃ NAUCZYCIELA

Bardzo miłą niespodziankę przygotował Samorząd Uczniowski z naszej Szkoły dla nauczycieli w dniu ich święta. We wtorek, 14 paĽdziernika, podczas dużej przerwy, wszyscy uczący zostali zaproszeni do sali informatycznej, gdzie przywitali ich uczniowie, wręczając każdemu różę. Na nauczycieli czekał już pięknie przystrojony stół zastawiony słodkim począstunkiem przygotowanym przez dzieci, młodzież i ich rodziców.
W imieniu wszystkich nauczycieli naszej Szkoły organizatorom tej niespodzianki, a szczególnie uczniom klasy III gimnazjum oraz opiekunce Samorządu Uczniowskiego, pani Beacie Bonk-Stanek, dziękujemy za wspaniałe przyjęcie i pamięć.

Posted in imprezy, wszystkie | Leave a comment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.